Професорсько-викладацький склад

Бортников 

Євгеній Геннадійович 

Кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету.

Народився 1 грудня 1961 року. У 1986 році закінчив Мелітопольський державний педагогічний інститут за спеціальністю географія та біологія. Після чого закінчив стаціонарну аспірантуру в Інституті геологічних наук Академії наук УРСР у відділі загальної та регіональної геології. В 1995 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 04.00.01 загальна та регіональна геологія.

В 2005 році закінчив Запорізький інститут державного та муніципального управління та здобув кваліфікацію магістра з адміністративного менеджменту. У 2006 році закінчив Інститут післядипломної освіти та отримав кваліфікацію менеджер-економіст зі спеціальності менеджмент організацій. У 2009 році закінчив Класичний приватний університет та здобув кваліфікацію магістр з гостинності.

Працював на посадах викладач, старший викладач, доцент кафедри фізичної географії, доцент кафедри менеджмент ЗЕД, завідувач кафедри міжнародної економіки, завідувач кафедри туризму та готельного господарства. Є членом ГО "Запорізька Обласна Туристична Асоціація".

Викладає наступні базові дисципліни: ·         Краєзнавство

· Географія туризму та туристичне країнознавство

·         Туристично-рекреаційні ресурси Північного Приазов'я

·         Менеджмент готельно-ресторанного господарства

·         Маркетинг готельного і ресторанного господарства

·         Інноваційні технології в туризмі та гостинностіEmail: e.bortnikov@ukr.net 

Чуєва 

Інна Олександрівна 

Кандидат наук фізичного виховання і спорту, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету.

Народилася 8 вересня 1983 року. У 2006 році закінчила Запорізький національний університет та здобула кваліфікацію магістра фізичного виховання та спорту, фізичної реабілітації викладача вищих навчальних закладів.

В 2009 році закінчила Інститут післядипломної освіти та отримала кваліфікацію спеціаліст з фінансів. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 24.00.02 фізичне виховання різних груп населення.

Є членом Асоціації індустрії гостинності України та ГО "Запорізька Обласна Туристична Асоціація".

Викладає наступні базові дисципліни: технології туристської діяльності


Email: denizenko@ukr.net 

 


Конох 

Олена Євгенівна 

Кандидат наук фізичного виховання і спорту, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету.

Народилась 6 квітня 1968 року. В 1999 році закінчила Запорізький державний університет та отримала кваліфікацію викладача фізичного виховання. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура. В 2017 році закінчила Запорізький національний університет та здобула кваліфікацію фахівець з туризмознавства. У 2022 р. закінчила Класичний приватний університет і отримала кваліфікацію фахівець з готельної справи, фахівець із ресторанної справи. 

Є членом Української ресторанної асоціації та ГО "Запорізька Обласна Туристична Асоціація".

Викладає наступні базові дисципліни: ·         Вступ до спецiaльностi

·         Дизайн страв

·         Органiзацiя послуг харчування

·         Культура готельно-ресторанноi справи

·         Технологія продукції ресторанного господарства


Email: konoch_o_ye@ukr.net 

Безкоровайна 

Лариса Вікторівна 

Доктор педагогічних наук, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету.

Народилася 25 березня 1970 року. У 1994 році закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю російська мова і література. В 1999 році закінчила факультет післядипломної освіти Запорізького державного університету за спеціальністю облік і аудит. В 2008 році закінчила Запорізький національний університет та здобула кваліфікацію викладача вищої школи на базі вищої освіти. У 2009 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.04 теорія і методика професійної освіти, в 2018 році захистила докторську дисертацію за спеціальністю 13.00.04 теорія і методика професійної освіти. У 2016 році закінчила Запорізький національний університет та здобула кваліфікацію бакалавр з туризму.

Є членом ГО "Запорізька Обласна Туристична Асоціація".

Викладає наступні базові дисципліни: «Туризмологія», «Бізнес-етика в індустрії гостинності» , «Корпоративне управління» , «Методологія і організація наукових досліджень» .


Email: lvbeskorovaynaya@gmail.com 

Сидорук 

Анна Вікторівна 

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету, заступник декана факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму з міжнародної діяльності.

Народилася 10 вересня 1987 року. Кандидат у майстри спорту з кікбоксингу. У 2009 році закінчила з відзнакою Запорізький національний університет та здобула кваліфікацію магістра фізичного виховання та спорту, тренера з кік-боксингу. В 2017 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.04 теорія і методика професійної освіти та цього ж року закінчила Запорізький національний університет та здобула кваліфікацію фахівця з туризмознавства. У 2022 р. закінчила Класичний приватний університет і отримала кваліфікацію фахівець з готельної справи, фахівець із ресторанної справи. 

Є членом Асоціації індустрії гостинності України, Української ресторанної асоціації та ГО "Запорізька Обласна Туристична Асоціація".

Викладає наступні базові дисципліни: Організація ресторанного господарства


Еmail: anna0956564651@gmail.com


Криволапов 

Едуард Анатолійович 

Старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету, заступник декана факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму з виховної роботи.

Народився 9 квітня 1980 року. В 2009 році закінчив Запорізький національний університет та здобув кваліфікацію магістра фізичного виховання та спорту, викладача вищих навчальних закладів, менеджера екологічного та спортивного туризму. В 2017 році закінчив Запорізький національний університет та здобув кваліфікацію фахівець з туризмознавства.

Викладає наступні базові дисципліни: ТоварознавствоEmail: edward27772@gmail.com

Конох 

Андрій Анатолійович 

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету.

Народився 1 січня 1992 року. В 2014 році закінчив Запорізький національний університет  та здобув кваліфікацію магістра фізичного виховання і спорту. В 2017 році закінчив Запорізький національний університет та здобув кваліфікацію фахівця з туризмознавства.

В 2020 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.04 теорія і методика професійної освіти. У 2022 р. закінчила Класичний приватний університет і отримала кваліфікацію фахівець з готельної справи, фахівець із ресторанної справи. 

Є членом ГО "Запорізька Обласна Туристична Асоціація".

Викладає наступні базові дисципліни: «Організація транспортних послуг», "Екологічний туризм".

Email: konoch105@ukr.net 


Люта 

Дарина Анатоліївна 

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету.

Народилась 7 лютого 1990 року. У 2013 році закінчила з відзнакою Запорізький національний університет та отримала кваліфікацію  викладача фізичного виховання і спорту. В 2017 році закінчила Запорізький національний університет та отримала кваліфікацію фахівець з туризмознавства. З вересня 2013 року працювала старшим лаборантом. З 2020 року працює викладачем кафедри.

Викладає наступні базові дисципліни: Основи сервісуEmail: lyutadaryna@ukr.net 

Ніколаєва Тетяна Вікторівна 

Викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету.

Директор TPG Agency.

Викладає наступні базові дисципліни: Організація діяльності туристичних підприємств, Аналіз діяльності підприємств туризму, Діяльність туристської самодіяльної організації.
Бай Андрій Андрійович

Викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету.

В.о. голови департаменту прийому та розміщення готелю Khortitsa Palace 

Викладає наступні базові дисципліни: Організація готельного господарства.
Середа Ігор Вікторович

Викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету.

Співвласник ресторану Aristocrate.

Викладає наступні базові дисципліни: Організація ресторанного господарства, Організація барної справи.Магалецький Андрій Володимирович, викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

факультету фізичного виховання, здоровя та туризму Запорізького національного університету.

Кандидат економічних наук, керуючий партнер ресторанної компанії «Restetika», президент

Асоціації кулінарів України.

Викладає наступні базові дисципліни: Устаткування та обладнання закладів готельно-ресторанного

господарства, Стандартизація, сертифікація в готельно-ресторанній індустрії

Дзюба Надія Анатоліївна, викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного

виховання, здоровя та туризму Запорізького національного університету.

Кандидат технічних наук, доцент кафедри технології ресторанного і оздоровчого харчування Одеської

національної академії харчових технологій.

Член наукового центру україно-європейського співробітництва

Член Асоціації шеф-кухарів півдня України.

Учасник Громадської спілки «Асоціація Індустрії Гостинності України».

Член Асоціації з інтеграції НАССР.

Викладає наступні базові дисципліни:

Товарознавство

Технологія продукції ресторанного господарства

Сенсорний аналіз

Технологія продуктів для дієтичного та санаторно-курортного харчування