Завідувач кафедри

Маковецька Наталія Валеріївна 

Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету.

Народилася 5 квітня 1963 року. У 1982 році закінчила Запорізьке педагогічне училище. У 1988 році закінчила Бердянський державний педагогічний інститут і отримала кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки і психології. У 2000 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.02 теорія та методика навчання, у 2012 році захистила докторську дисертацію за спеціальністю 13.00.04 теорія та методика професійної освіти.

Працювала вихователем, методистом, завідувачем у дошкільних навчальних закладах м. Запоріжжя, доцентом кафедри дошкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доцентом кафедри теорії та методики фізичної культури і туризму Запорізького національного університету.

Після утворення в 2013 році кафедри туризму на факультеті очолила її.

У 2017 році закінчила Запорізький національний університет і отримала кваліфікацію фахівець з туризмознавства. У 2022 р. закінчила Класичний приватний університет і отримала кваліфікацію фахівець з готельної справи, фахівець із ресторанної справи.  Є членом Асоціації індустрії гостинності України та ГО "Запорізька Обласна Туристична Асоціація".

Викладає наступні базові дисципліни: Організація готельного господарств, Менеджмент туризму, Маркетинг туризму, Основи комунікації в сфері обслуговування, Основи комунікації в туристичній, Управління персоналом підприємств сфери обслуговування. 

 .

Email: natalia.v.mak@gmail.com